Weider Day&Night Casein

  2041
  0
  PAYLAŞ

  Weider Day & Night Casein ne işe yarar? protein tozu gerek fiyat gerekse kalite olarak oldukça revaçta olan markalardan birisidir. İlk olarak Weider Day & Night Casein toz halde bulunan süt proteinli bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Bu yapısı nedeniyle yavaş yavaş sindirilebilen ve bu nedenle uzun süre protein ihtiyacını karşılayan bir protein türüdür.

  Ürünün toplam gramajı 1800 olup, toplam porsiyon sayısı 72’dir. Bir servisi 25 gram tozdan meydana gelmektedir. Yağ, doymuş yağ ve şeker oranı 0,3, 0,2 ve 0,3 gibi oldukça düşük rakamlardır. Bir servisinde 0,15 gram tuz bulunmaktadır. Günlük kullanılması gereken miktardaki enerji miktarı 94 kcal’dir.

  Weider Day & Night Casein faydaları? aromaları diğer protein tozlarında çok bulunmayan ahududu aroması ve vanilya aromasıdır. Ancak farklı tatlar arayanlar için ahududu aroması daha çok önerilmektedir. Weider Day & Night Casein kullanımı sıvı olması nedeniyle oldukça kolaydır ve içilerek tüketilebilmektedir.

  Ürünün Kullanım Önerisi

   

  Weider Day & Night Casein nasıl kullanılır? Orta ve İleri Düzeyde Olanlar İçin; 1 servisi 25 gram olan ürünü 300 ml su ile karıştırarak içmeniz önerilmektedir. Spordan sonra ve gece yatmadan önce kullanılması tavsiye edilmektedir. Kullanım zamanları ve miktarı maksimum fayda sağlaması açısından oldukça önemlidir. Önerilenden fazla veya az kullanılmasının yarardan çok zarar getirebileceği unutulmamalıdır.

  PAYLAŞ
  Önceki makaleFrog Pumps Egzersizi
  Sonraki makaleL-Carnitine Nedir?
  asdasd