Ana sayfa Sporcu Gıdaları Makale Weider Liquid L-Carnitine

Weider Liquid L-Carnitine

1834
0
PAYLAŞ

Çok iyi olarak bilinen Weider markası, gıda sektöründe aranan L-CARNİTİNE ürünüyle kendini, bu piyasada duyurmayı başarmıştır. Kilo vermek için kullanılan ürün herkes tarafından bilinmektedir.

WEİDER LİQUİD L-CARNİTİNE 1800 ne işe yaramaktadır, sorusuna verilecek en güzel cevap aslında; yağ yakmadan yardımcıdır olmasıdır. Yapacağınız koşu, bisiklet, kürek ve diğerleritek başına yağ yakmada yardımcı olamayacaktır. Bunun için L-CARNİTİNE ihtiyaç duyulmaktadır.

Ürün bu ihtiyacını saf içeriği ile en iyi şekilde karşılamaktadır. Önceden alınan besinlerde Karnitin içeriği bulunurken, günümüzde karnitin sadece ek destek olarak sağlanmaktadır. Ürünün sağladığı oranla L-Carnitin elemntini karşılamış olacaksınız.

Weider liquid l-carnitine 1800 faydalarını sıralamakistediğimizde

Ürünün 25 mg içeriğinde;      20 mg c vitamini

1800 mg karnitin

alımıyla ihtiyacınız olan yağ yakımını  sağlamış olacaksınız. C vitamini ile ek olarak vitamin desteğinize ihtiyaç kalmayacaktır.

Ürünün saf içeriğe sahip olması kolay kullanım sağlamaktadır.

Limon aroması ile  yazın spor da hem serinlenebilinecek, aynı zamanda da ihtiyacınız olan karnitin desteğini sağlamış olacaksınız.

Şişeler halinde olması kullanımına artı sağlamaktadır.

WEİDER LİQUİD L- CARNİTİNE 1800 nasıl kullanılmalı

İhtiyacınız olduğu zaman antrenman öncesi veya sonrası destek olarak sağlanacak her zaman yanınızda bulundurabileceksiniz.

İstenilen sonuca en kısa sürede ulaşmak, weider liquid l-carnitine 1800  ile mümkün olacaktır. Performans bakımında oldukça yüksek olan ürün tadı ve içeriğiyle akıllarda kalmaktadır.

asdasd