Ana sayfa Sporcu Gıdaları Xpro Creatine Monohydrate

Xpro Creatine Monohydrate

1520
0
PAYLAŞ

Ülkemizde yüksek değerler verile sporcu içecekleri birçok firma tarafından sunulmaktadır. Sunulan ürünlerin içerik ve kalite açısından önemi göz ardı edilemez. XPROCREATİNE MONOHYDRATE kendini kanıtlayan markasıyla Almanya dan karşımıza çıkmaktadır. Avrupa Birliği üretim koşullarına uygun şekilde üretilen ve sertifikalandırılan ürün sporculara destekten geri kalmamaktadır.

Ürün ile sporcunun ihtiyacı olan creatine sağlayarak; doğal olarak oluşan kas hücrelerine yağları indirgeyerek enerji desteği veren organik asit oluşumuna yardımcı olmaktadır.

Ürünün içeriği

Firma bu ürünle 147 servis olarak bizleri karşılamaktadır. Ürünün en önemli ham maddesi olan kreatin miktarı ise 3,4 gram bulunmaktadır. Kişinin istediği vücut yapısına sahip olabilmesi ve enerji ihtiyacı için günlük kreatin ihtiyacının 5 gram olduğunu düşünüldüğünde bu ürünle ihtiyacın %80’ini karşılamış oluruz.

Ürün nasıl kullanılmalıdır.

Ürün hiçbir katkı madde içermemektedir. Saf bir kreatin tadı vermektedir. Su ile kolayca tüketilebilmektedir. Kolay tüketimi ile kullanıcıya ek fayda sağlamaktadır.

Toz halinde kullanıcıyla buluşan ürün toz halinde olması sebebiyle kolayca emilen, kana kolayca karışarak fayda sağlamaktadır.

Vücudun ihtiyacınız olan kreatin miktarı, organlarda sentezlenip iskelet, kalp ve beyne taşınır. Kreatin yetersiz kalmadığı sürece organlarınız enerjik ve metabolizma hızlı çalışır. Vücudun desteği kreatin için ürün kullanıldığında karşılanmış olacaktır.  Xpro Creatine Monohydrate kullanırken dikkat edilmesi gerekenler arasında en önemli adımsa 2 ölçek alınması vücudun 5 gram olan ihtiyacı 6,8 oranında alınmış olması unutulmamalıdır.

asdasd