Ana sayfa Sporcu Gıdaları Xpro Creatine Powder

Xpro Creatine Powder

1571
0
PAYLAŞ

Almanya dan ülkemize ürün çeşidi ile aramıza katılan XPRO markası zengin ve vitamin içeriği  CREATİNE POWDER 150 GR ile adından söz etmeyi başarmıştır.

Marka sunduğu 150 gram ağırlığına sahip ürün ile karşımıza çıkmaktadır. Bir servisinde 10 gram toz ürün içermektedir. Toplam servis sayısı 15 olan ürün istenen kreatin, karbonhidrat, kalori ve kafein bulunmaktadır.

Ürünün içeriği

Ürünün içerik bakımından zengin olması tercih edilmesinin en önemli sebebidir. 12.4 kalori, 3 gram karbonhidrat, 5 gram kreatin ve 100 mg kafein ile vazgeçilmez bir seçenektir. Aynı zamanda içerisinde yağ ve protein bulunmamaktadır.

Ürünün faydaları

Antrenman sırasında enerji artışını doğrudan sağlayan etki barındırmaktadır. İçeriğindeki kafein sayesinde antrenmanda enerji artışı sağlanmaktadır. İstenen kreatin takviyesi sağlanarak vücut direnci artırılmaktadır. Ürün kullanılmadığı düşünülürse sporcunun ilaç takviyesine ihtiyacı olacaktır.

Toz kıvamda olması sebebiyle kolayca emilip, kana karışarak vücuda etki etmektedir.

İçeriğindeki arama tadı ile her kullanıcıyı kendine hayran bırakmaktadır. Her zaman bulunmayan araması, damak tadına hitap etmesi, limon tadında olması, yaz aylarında kullanacak sporcuların içecek ihtiyacı olarak tüketmesini sağlayarak bir artı oluşturmaktadır.

Ürün nasıl kullanılır

Xpro creatin powder ürününü  Xpro creatine powder kullanırken dikkat edilmesi gerekenler arasında en önemli bilgi 1 servis, 10 gram ürün 350 ml suyla iyice karıştırılıp, çözülünce tüketilmelidir. Ürünün zengin içeriği ve sağlayacağı enerji ile kreatin desteğini karşılayan sporcular sonuçları küçümsenmeyecektir.

asdasd