Ana sayfa Sporcu Gıdaları En İyi 5 Yağ Yakıcı

En İyi 5 Yağ Yakıcı

10108
0
PAYLAŞ

Her ne ürün kullanırsanız kullanın doğru beslenme ve spor yoksa yağ yakmak açıkçası neredeyse bir hayaldir.Fakat dışarıdan ek gıda olarak termojenik yağ yakıcılar kullanarak yağ yakımınızı çok fazla arttırabilirsiniz. Kaslarınızın belirgin olması ve güzel bir vücuda sahip olmanız için %10 veya altında yağ oranına sahip olmanız gerekmektedir.Özellikle karın kaslarınız için bu gereklidir. Ayrıca bu ürünleri çok fazla kilosu olan insanlarda kullanabilir. Yani sadece karın kası çıkartmak amacıyla da kullanılması zorunlu değildir. Sizler için en iyi 5 termojenik yağ yakıcıları seçtik.

1) Animal Cuts

Animal cuts universal firmasının vücut geliştirme sporcularına özel tasarladığı efsanevi bir termojenik yağ yakıcıdır. Ürün 7 adet farklı içerik kompleksinden oluşmaktadır: animal-cuts-yag-yakici-universal-termojenik

 • Termojenik Kompleks : Raspberry ketones ve kafein içeriyor.İştah kesmesiyle birlikte vücut ısısını arttırıp yağlarınızın hızlı yakılmasını sağlıyor.
 • Metabolik Kompleks : Kavrulmamış kahve çekirdeği ve yeşil çay sayesinde vücut metabolizmanızı hızlandırıyor.
 • Diüterik Kompleks : Vücuttaki suyu atarak kaslarınızın daha belirgin hale gelmesini sağlıyor.
 • Kortizol Engelleyici Kompleks : Stres hormonu kortizol diyet sırasında artar.Kortizol yağ depolayıcı,özellikle de yağların göbek çevresinde depolanmasını sağlayan bir hormon çeşitidir.Bu kompleks kortizolun azalmasına yardımcı olur.
 • İştah Kompleksi: Hoodia gibi iştah kapatan ve jojoba tohumu gibi karbonhidrat isteğini azaltan bir komplekstir.
 • Zihinsel Kompleks: Daha iyi konsantre olmanızı ve daha uyanık olmanızı sağlıyor.
 • Biyo-kullanılabilirlik Kompleksi:  Yukarda saymış olduğumuz tüm besinlerin daha iyi sindirebilmesini sağlayan komplekstir.

Animal cuts bize göre en iyi termojenik yağ yakıcılardan birisidir. Bir yağ yakıcıda bulunması gereken herşeye fazlasıyla sahip. Kullanıcıların büyük bir çoğunluğu bu üründen son derece memnunlar.

Satın Almak İçin Tıklayın : Universal Animal Cuts

 

2) Grenade Detonator

Grenade firması İngiltere kökenli bir İngiliz supplement firmasıdır. Ürünlerine isim olarak askeri terimleri kullanıyorlar.Grenade detanator ürünün içerisindeki her madde bilimsel olarak enerji verdiği ve yağ yaktığı kanıtlanmıştır. Ürünün formülü ise adeta bir devrim niteliğinde.

-Yeşil çay özü 500mg

-Turunç özü kabuğu 420mg

-Kafein 225mg

-Arnavut biberi 200mg

-Fenialanin 25mg

-Kavrulmamış kahve ekstresi 10mg

Bu ürünün muhteşem yağ yakıcı etkisinin yanında grenade detonator’ü bir pre workout ürünü olarakta kullanmanız mümkün.grenade-detonator-thermo-yag-yakici

Yeşil çay özü,turunç özü kabuğu,Arnavut biberi ve kavrulmamış kahve ekstresi vücutta termojenik etki gösterip metabolizmayı hızlandırmaktadır.Önemli noktalardan birtanesi piyasadaki hiçbir yağ yakıcı üründe 500 mg yeşil çay özü yok .Kafein’in enerjji vermesinin yanında fenialaninle birlikte alınmasıyla iştah kesici özelliğede kavuşuyor.

İçerisindeki kafein oranın yüksek olmasından dolayı ilk hafta 1 kapsül ile bu ürüne başlamanızı öneriyoruz. Çünkü düzenli kafein alımı yapmayan bir insansanız baş ağırısı ve titreme gibi şikayetlerle karşılaşabilirsiniz. Grenade detonator el bombası şeklinde olmasıyla çok ilgi çekici bir tasarıma sahip olduğunu da söyleyemeden edemeyeceğiz. Çok fazla olumlu yoruma sahip olan bu ürünü denemenizi tavsiye ediyoruz.

Satın Almak İçin Tıklayın : Grenade Detonator

3) Nutrich Carnirich Thermo 3000 mg

Nutrich Carnirich Thermo 3000 mg sıvı formda üretilen bir üründür. Enerji takviyesinin yanında yağ yakıcı özelliğide dikkat çekmektedir. Son yıllarda kullanımı gittikçe artmaktadır. Yağ yüzdesi fazla olan veya vücut geliştirmeyle uğraşan kişiler ürünü daha çok talep etmektedir.

Ürün termojenik bir etki göstererek vücudun daha fazla yağ yakmasını ve yağ yüzdesinin azalmasını sağlamaktadır. İçerisinde bulunan vitamin takviyeleri vücudunuz vitamin ihtiyacını karşılarken aynı zamanda yağ metabolizmasında görev alan vitaminlerde yağ yakımını arttrmaktadır. Tadı limon aromalıdır. Limon aromalı olmasından dolayı içimi oldukça kolaydır. Ürün yüksek miktarda L-karnitin içermektedir. Bu yüzden üründe limon kokusunun yanında az bir miktarda L-karnitinin kokusunu da alabilirsiniz.

Satın Almak İçin TıklayınNutrich Carnirich Thermo

4) Powerlife Nutrition Carnimax

Powerlife nutrition carnimax yağ yakımını kolaylaştıran ve enerji veren sıvı formda bir üründür. Türkiye’ de ve Diğer ülkelerde kullanımı oldukça yaygındır. Yağ metabolizmasını hızladırıcı etkisi sayesinde yağ yakımını arttırmaktadır. Sağladığı enerjide spor esnasında vücut direncini arttıraak daha fazla verim almayı sağlar. İçerisinde yüksek miktarda L-karnitin bulunmaktadır.

1 Ölçek Powerlife Nutrition Carnimax’ in İçeriğinde Bulunan Bileşenler

 • 12 kkal enerji vermektedir.
 • 3000 mg karnitin içermektedir.
 • 48 mg kafein içermektedir.
 • 48 mg yeşil çay içermektedir.
 • 2 mg B6 vitamini içermektedir.

Kullanım Önerisi: Günde 1 defa antrenmandan yaklaşık 30 dk önce 1 ölçek almanız yeterli olacaktır

Satın Almak İçin Tıklayın : Powelife Nutrition Carnimax

5) SSN Carniflame 3000 mg 20 Şişe

20 şişeden oluşan Türkiye’de en güçlü içeriğe sahip ürünlerden bir tanesidir. Ürünün termojenik özelliği vardır. Termojenik etkisi sayesinde metabolizmanızın hızlanmasına yardımcı olur.ssn-carniflame-20-sise
Ürünün karnitin, taurin içeriği sayesinde yağ yakımının yanında ciddi anlamda antrenman performansınıza da destek olabilir.Tekli şişeler halinde olması pratik kullanım sağlamaktadır.

Ürünün Dikkat Çeken Yönleri :

Termojenik özelliği
Multivitamin Takviyesi
Taurin ve Kafein içermesi
Krominyum Pikonat İçeriği Sayesinde İştah Kesici ETki
Yeşil Çay Ekstresi ile Yağ Yakımını Hızlandırıcı Özellik

Satın Almak İçin Tıklayın : SSN Carniflame

Yağ yakıcı diğer ürünlere ulaşabilirsiniz; https://www.aloprotein.com/l-karnitin-cla

Güncelleme:28.05.2018

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

asdasd