Nubret Pro Set

  2192
  0
  PAYLAŞ

  Nubret Pro Set Nasıl Yapılır?

  Nubret Pro Set hedefler üzerine oluşturulmuş programdır. Nubret Pro Set ile hedefler üzerinde çalışmalar yapılır. Mesela hedefiniz 5 dakikada 4 set toplamda 40 tekrar olsun. Bunu ilk etapta yapamayabilirsiniz. Ancak ilk olarak 5 dakikada 3 set 30 tekrar yapabilirsiniz ve zamanla hedefinize yaklaşmaya çalışırsınız. Yani hedefinize doğru yürürsünüz. Zamanı sabit tutarsınız ve çalışmalarınızı artırabilirsiniz.

  Nubret Pro Set Avantajları Nelerdir?

  1. Kasların toplanması kas yapımı açısıdan önemlidir. Nubret Pro Set de kasların setler arasında toparlanmasında önem taşımaktadır. Kaslarınızın hızlı bir şekilde toparlanmasını sağlayan Nubret Pro Set kondisyonu artırıcı özelliği de bulunmaktadır.
  2. Nubret Pro Set vücudunuzu genel olarak ağırlık çalışmaya alıştırmaktadır. Nubret Pro Set’in sizi ağırlık çalışmaya alıştırması sebebiyle de daha fazla ağırlık kaldırabilir bir hal alabilirsiniz. Daha fazla ağırlık kaldırabiliyor olmanızda daha iyi çalışmanızda ön ayak oluşturmaktadır.
  3. Pump etkisi kas gelişiminde en önemli olan etkilerdendir.Nubret Pro Set de antrenman esnasında daha iyi bir pumb etkisini oluşturmaktadır.
  4. 1. Haftada 5 dakikalık süre zarfı içinde 3 set halinde 10 tekrar yapabilirsiniz. 2. Haftada ise 1 set de 8 tekrar, 1 sette 6 tekrar ve 2 sette 10 tekrar yapabilirsiniz. Tabi ki süreyi değiştirmemeniz gerekmektedir. Bunları yine belirlediğimiz süre olan 5 dakika içinde yapmalısınız. 3 haftada ise 5 dakikalık çalışma süresi içinde 3 set halinde 10 tekrar ve 1 set halinde 8 tekrar yapabilirsiniz. 4. Haftada ise 4 set halinde 10 tekrara ulaşarak çalışmanızı tamamlayabilirsiniz. Bu şekilde hem kaslarınızın toplanması hızlanacak, hem daha fazla ağırlık kaldırabilecek bir hal kazanacaksınız. Hem de vücudun antrenman süresinde ki pumb etkisi artış gösterecektir.
  asdasd