Ana sayfa Sporcu Gıdaları Makale Sci-Mx BCAA Intra Hardcore İncelemesi

Sci-Mx BCAA Intra Hardcore İncelemesi

8205
0
PAYLAŞ

Sci-Mx BCAA Intra Hardcore 480 Gr

Sporcular için en iyi amino asit takviyelerinden de biri de başlık da belirttiğimiz bu üründür. Sci-Mx Bcaa Intra Hardcore toz formda olup, Bcaa içeren bir amino asit türü olarak bilinmektedir. Sporcular için oldukça yararlı bir besin olan Sci-Mx Bcaa Intra Hardcore hakkında sizlere bilgi verelim. Bu ürünün içerik ve performansının ne olduğuna, lezzetine ve kullanım detaylarına, nereden ve nasıl temin edebileceğinize bir bakalım. Öncelikle ürünün içerik ve performansından sizlere bahsedelim.

İçerik ve Performans

Sci-Mx Bcaa Intra Hardcore yüksek Bcaa değerleriyle dikkat çeken bir üründür. Bir servisinde 9 gr Bcaa ve 3,6 gram Glutamin içeren bu besin sporcuların kas gelişimine, antrenman esnalarında toparlanmalarına ve güç alma desteği sağlamalarına yardımcı olan bir besin kaynağıdır. Sci-Mx Bcaa Intra Hardcore kullananların kaslarında gözle görülür derecede gelişim sağlanır. Sporcuları zinde tutup güç almalarına yardımcı olan bu besin ciddi oranda performans artışı sağlar. Piyasada bulunan en kaliteli amino asitlerden biri olan

Sci-Mx Bcaa

Intra Hardcore, birçok sporcu tarafından tercih edilmektedir. Çok kısa bir sürede etkisini gösteren bu besin kaynağı içerdiği yüksek Bcaa değeriyle etkisini kısa sürede sizlere göstermektedir. Besinin içinde bulundurduğu Bcaa ve L- glutamin sayesinde kaslarınızın gelişmesi, kasların kas kaybının önlenmesi, antrenmanda toparlanmanız ve güç almanız artık kolay bir şekilde sağlanacak. Son olarak ürünün 1 servisinde 9 gr Bcaa ve 3,6 g saf glutamin içerdiğini söyleyebiliriz. Şimdi gelelim ürünün lezzeti ve kullanım kolaylığına. Merak edenler için şimdi lezzet ve kullanım kolaylığı yönünden Sci-Mx Bcaa Intra Hardcore değerlendirelim.

Lezzet ve Kullanım Kolaylığı

Ürünün öncelikle lezzet bakımından nasıl bir tada sahip olduğunu anlamak için diğer kullancıların yorumlarını da okuduk. Sci-Mx Bcaa Intra Hardcore lezzeti hakkında yorum yapan bir çok kişinin genel algısı ürünün lezzetinin güzel olduğu ve aromasının iyi tutturulduğu yönünde. Kullanıcılar tarafından yapılan yorumlarda genellikle ürünün portakal aromasının oldukça beğenildiğini gördük. Lezzet yönünden kullanıcıları tatmin eden Sci-Mx Bcaa Intra Hardcore, bu yönüyle lezzet takıntısı olanlar için iyi bir amino asit olarak değerlendirilebilir.

Ürünün kullanım yönünden oldukça kolay olduğunu söyleyebiliriz. Ürünü kullanmak isteyenler antrenman önü ve antrenman sonrası 1 ölçek (15 gr ) ürünü 200-400 ml arası su ile karıştırıp kullanabilirler. Ürünün hem kullanım yönünden hem de lezzet yönünden sizi oldukça etkileyeceğini söyleyebiliriz.. Sci-Mx Bcaa Intra Hardcore ürününün şimdi de Fiyat ve bulunabilirliğine bir bakalım. Ürünü temin etmek isteyenler nereden temin edebilir hemen inceleyelim.

Fiyat ve Bulunabilirlik

Sci-Mx Bcaa Intra Hardcore ürünü en iyi amino asitlerden biri. Ürünün gerek kas gelişimine ve kas yapısını güçlendirmeye olan etkisi gerekse kullanım kolaylığı ve lezzeti piyasada en çok yer alan ürünler arasında olmasını sağlıyor. Tabi bu da fiyat ve bulunabilirlik yönünden rekabeti de doğurduğu için bu ürünü piyasadaki birçok sitede bulabiliyorsunuz. Ürünün 100 – 150 TL arasında değişen fiyatlar ile satışa sunulduğunu görüyoruz. Ürünü temin etmek isteyenler bunu birçok siteden temin edebilir. Ancak ürünün orijinal ürün olduğuna ve içinde buludurduğu değerlerin ürün ile bağdaşmasına dikkat ediniz. Ürünün fiyat olarak 100 ile 150 TL arası fiyatlardan satışa sunulduğunu ve piyasada bulunabilirlik yönünden geniş bir ağa sahip olduğundan bahsettik. Şimdi de ürünün kullanım tavsiyesi neler ona bakalım. Ürünü almak isteyenler için kullanım tavsiyeleri nelerden oluşuyor hemen bakıyoruz.

Kullanım Tavsiyeleri

Sci-Mx Bcaa Intra Hardcore ürününün tavsiye edilen kullanım şekli ne ?. Öncelikle almış olduğunuz Sci-Mx Bcaa Intra Hardcore ürünü kullanım yönüyle genellikle 3 evreden oluşuyor. Ürünün başlangıç seviyesinde 1 ölçek ( 15 gr ) 200-400 ml arasında antrenman öncesi ve antrenman sonrası kullanılması tavsiye ediliyor. Sci-Mx Bcaa Intra Hardcore ürününün orta seviyedeki ve ileri seviyedeki kullanımlarında da değilşiklik yok ancak ürün etkisini hızlı gösterdiğinden antrenmanlarını sıklaştıranlar için bu üç evredeki kullanım tavsiyelerini dikkate alınız. Ürünün kullanım yönünden oldukça kolay bir kullanımı olduğunu gördünüz. Şimdi ürünü genel olarak bir değerlendirip inceleme özetinde bulunabiliriz. İnceleme özetinde belirteceğimiz Sci-Mx Bcaa Intra Hardcore ürününü tamamen tanıdıktan sonra bu ürün hakkında genel bir bilgiye sahip olabilir ve ürünü dilerseniz belirttiğimiz gibi temin edebilirsiniz.

İnceleme Özeti

Sci-Mx Bcaa Intra Hardcore ürününü sizler için araştırdık ve ürünün bütün yönlerini ayrıntılarıyla ele aldık. Şimdi ürün hakkında genel bir değerlendirme yaparak kafanızda soru işareti kalmaması için ürünü tekrar mercek altına alalım. Sci-Mx Bcaa Intra Hardcore ürünü yüksek oranda Bcaa’dan oluşan bir amino asit. Ürün 1 servisinde 9 gr Bcaa ve 3,6 gr oranında saf glutamin içeriyor. Sporcular için en iyi amino asitlerden biri olan Sci-Mx Bcaa Intra Hardcore ürünü sporcuların kaslarının gelişiminde, kas kaybının önlenmesinde, antrenmanlarda güç vermesi ve yüksek performans sağlaması yönüyüyle sporcular tarafından en çok tercih edilen ürünlerden biri olmuştur. Bu ürün lezzet olarak genellikle kullanıcılardan iyi yorum almış bir ürün olarak değerlendiriliyor. Kullanıcı yorumlarına göre ürünün oldukça iyi bir portakal aromasının olduğundan ve lezzetinin harika olduğundan bahsedilmiş.

Ürünü temin etmek isteyenler birçok siteden bu ürünün teminini sağlarken ürünün fiyatları ise 100 TL ile 150 TL arası değişen fiyatlardan oluşuyor. Ürünün oldukça kolay bir kullanımı var. Antrenman öncesi ve antrenman sonrası 1 ölçek ( 15 gr ) ürünün 200-400 ml su ile karıştırılarak tüketilmesi tavsiye ediliyor. Ürünün hemen etki gösteren bir ürün olması ve kas yapısını güçlendirmesi gibi etkenleri sporcular tarafından sıkça tercih edilmesini sağlıyor. Ürün yüksek derecede Bcaa içermesi yönüyle de sıkça tercih edilen bir ürün olmuştur. Ürün hakkında sizlere oldukça detaylı bilgiler sunduk. Bu bilgiler ışığında ürünü temin etmek isteyenler kullanma detaylarına ve dikkat ederek ürünü gönül rahatlığı ile kullanabilirler. Sci-Mx Bcaa Intra Hardcore kullananlar iyi bir amino asit besini tercihi yapmış olacaklardır.

asdasd