Ana sayfa Beslenme Nutrich BCAA&Glutamine Complex İncelemesi

Nutrich BCAA&Glutamine Complex İncelemesi

2715
0
PAYLAŞ

Nutrich BCAA&Glutamine Complex inceleme yazısı ile ürünü satın almadan önce içeriği, kullanışı, özellikleri ve sporculara kattığı faydaları hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Özellikle vücut geliştirme sporuyla ilgilenen her kademeden ve tecrübeden sporcuların yakından takip ettiği takviye gıdalar arasında yer alan ürün, sporcuların antrenmanlarında daha iyi performans ortaya koymalarına, dolayısıyla kas gelişimlerini de maksimum seviyeye çıkarmalarında etkili bir ürün olarak dikkat çekmektedir.

Nutrich BCAA&Glutamine Complex ürününü kullanmak isteyen sporcular, öncelikle bu ürünün sporculara kattığı faydaları da göz önünde bulundurmaktadır. Vücut geliştirme sporunda yüksek ağırlıklara çıkabilmek ve bu ağırlıklarla ideal tekrarlara devam edebilmek için kas gücünün maksimum seviyede tutulması gerekmektedir. Bu performansı ortaya koyabilmek için de düzenli beslenmenin yanı sıra bazı besin takviyelerinden yararlanmak kaçınılmaz olmaktadır. Ürün içeriğindeki kompleks besinler sayesinde sporculara aradıkları patlayıcı gücü sağlamaktadır.

 

Nutrich BCAA&Glutamine Complex Nedir?

Nutrich BCAA&Glutamine Complex, Nutrich markasının AloProtein güvencesiyle özel olarak üretip piyasaya sürdüğü bir üründür. Zengin içeriğinde yer alan taurin ve kafeinden dolayı sporcuların antrenman öncesinde ve sonrasında vücutlarındaki enerji artışına olumlu katkı sağlar. Ürün, ayrıca çok düşük yani eser miktarda şeker içermesi sebebiyle de diyet döneminde olan sporcular tarafından gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir.

İçeriğinde 5000 MG BCAA, 5000 MG L-Glutamine, 500 MG Taurin, 75 MG Kafein içeren kompleks bir amino asit çeşididir.

Vücut geliştirme sporunun yanı sıra, herhangi bir spor branşıyla amatör ya da profesyonel olarak ilgilenen sporcuların ihtiyaç duydukları enerji artışını sağlayan Nutrich BCAA&Glutamine Complex, düzenli kullanımda kas gelişimde de pozitif etkiyi sağlamaktadır. Daha fazla kas gücü gerektiren performanslar ortaya koymayı sağlayan ürünün içeriğindeki zengin amino asit bileşenleri ile vücudun yoğun fiziksel aktiviteler sonrasında ihtiyaç duyduğu besinleri de etkili biçimde almasını sağlamaktadır.

 

Nutrich BCAA&Glutamine Complex Özellikleri

Nutrich BCAA&Glutamine Complex avantajları ile başta yoğun fiziksel kuvvet ve kas gücü gerektiren vücut geliştirme sporu olmak üzere pek çok spor branşında, sporcuların ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt vermektedir. Ürünün öne çıkan özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Her servisinde 5000 mg BCAA içerir,
  • 5000 mg L-Glutamine içerir,
  • Lezzetli yeşil elma aromasına sahiptir,
  • Yüksek servis miktarına sahiptir.

Tüm bu zengin içerik özelliklerinin yanı sıra Nutrich markasının özel olarak üretip piyasaya sürdüğü Nutrich BCAA&Glutamine Complex ürününün ambalajı, insan sağlığı düşünülerek çevreci ve daha ince mikronlu olarak üretilmiştir. Nutrich, bir AloProtein markasıdır ve www.aloprotein.com adresinden güvenle satın alabilirsiniz.

 

Nutrich BCAA&Glutamine Complex Kullanımı

Nutrich BCAA&Glutamine Complex ürününün kullanımı konusunda da diğer besin takviyelerinde olduğu gibi sporcuların antrenman sıklıkları ve spor geçmişleri etkili olmamaktadır. Vücut geliştirme sporuyla amatör olarak ilgilenenler için farklı zamanlarda kullanılan ürün, deneyimli ve profesyonel sporcular için farklı dönemlerde kullanılmaktadır. Antrenman yoğunluğuna göre değişmekle birlikte kullanım miktarları değişiklik gösterebilir. Ancak gün içinde tavsiye edilen miktarın üzerine çıkılmaması gerekir. Ürünün kullanımını şu şekilde sıralamak mümkündür:

  1. Başlangıç seviyesi kullanımında, 1 servis ürünü 300 – 500 ml su ile karıştırarak antrenmandan önce, antrenman sırasında veya antrenmandan sonra tüketebilirsiniz.
  2. Orta seviye kullanımda, 1 servis ürünü 300 – 500 ml su ile karıştırıp yine aynı şekilde antrenman öncesi, sırası veya sonrası tüketebilirsiniz.
  3. İleri seviye kullanımda da 1 servis ürün antrenman öncesinde, esnasında ya da sonrasında 300 – 500 ml su ile karıştırılarak tüketilebilir.

 

Nutrich BCAA&Glutamine Complex Faydaları ve Fiyatı

Nutrich BCAA&Glutamine Complex etkileri bakımından sporcuların yoğun fiziksel güç gerektiren antrenmanlarında maksimum performansa ulaşmalarını sağlamaktadır. Özellikle vücut geliştirme sporu ile ilgilenen sporcular için daha yüksek tekrar sayılarına ulaşma veya daha yüksek ağırlıklarla antrenman yapabilme avantajları sağlayan ürün, düzenli kullanımda ciddi bir gelişim kaydedilmesinde de etkili rol oynamaktadır.

Nutrich BCAA&Glutamine Complex, 650 gram olan paketlerde satılır. Bir paketin fiyatı 2019 yılı itibariyle 139 TL’dir (güncel fiyat için tıklayın). Bir pakette 50 servis vardır. Bir servis ücreti ise 2,78 TL olarak dikkat çeker.

 

Nutrich BCAA&Glutamine Complex Kullanıcı Yorumları

Nutrich BCAA&Glutamine Complex, kullanıcı değerlendirmeleri açısından incelendiğinde spora yeni başlayanlar kadar vücut geliştirme sporunda deneyimli sporcuların da bu üründen sıklıkla faydalandıkları görülebilmektedir. Özellikle piyasadaki muadilleri ile kıyaslama yapıldığında bu ürününün tam anlamıyla fiyat ve performans odaklı bir besin takviyesi olduğu şeklinde yorumlar oldukça fazladır.

Nutrich BCAA&Glutamine Complex Ürününü Resmi İnternet Sitesinden Satın Almak İçin Tıklayın.

asdasd