Ana sayfa Beslenme Nutrich Ecorich Whey Protein Complex İncelemesi

Nutrich Ecorich Whey Protein Complex İncelemesi

2627
0
PAYLAŞ

Nutrich Ecorich Whey Protein Complex inceleme yazıları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen sporcular ve vücut geliştirmeye gönül vermiş kişiler, ürününü içeriğinden kullanımına, faydalarından etkilerine kadar geniş kapsamlı bir alanda araştırma yapmaya devam etmektedir. Nutrich Ecorich Whey Protein Complex, son dönemde sporcular arasında en çok tercih edilen takviye gıdalar arasında gösterilmektedir. Adından da anlaşılacağı üzere whey protein konsantresi olan bu ürünün doğru ve düzenli kullanımında çok etkili sonuçlar ortaya koyduğu pek çok sporcu tarafından da sık sık dile getirilmektedir.

 

Nutrich Ecorich Whey Protein Complex Nedir?

Nutrich Ecorich Whey Protein Complex, özellikle vücut geliştirme sporuyla ilgilenen sporcuların hacim kazanmalarına ve kas kütlelerini ideal bir şekilde artırmalarına yardımcı olmak amacıyla özel olarak üretilmiş kompleks bir üründür. İçeriğindeki karbonhidrat maltodekstrin maddesinden elde edildiği için sporcuların sağlık açısından endişe duymadan kullanabildiği Nutrich Ecorich Whey Protein Complex, içeriğindeki ek amino asit profili ile oldukça zengin bir takviye gıdadır.

Avrupa standartlarına uygun olarak üretilen Nutrich Ecorich Whey Protein Complex, kompleks amino asit içeriği BCCA ve Glutamin dışında, taurin, kreatin ve l-glisin aminoasitleriyle zenginleştirilmiştir. Dolayısıyla vücut geliştirme sporunda sporcuların ihtiyaç duydukları pek çok bileşenin tek bir gıda içinde alınmasını sağlamaktadır.

Bir ölçeği 40 gram olarak belirlenen Nutrich Ecorich Whey Protein Complex, bu ölçekte 23 gram protein ve 12.8 gram karbonhidrat içermesiyle sporcular tarafından istenilen takviyeyi sağlamaktadır.

 

Nutrich Ecorich Whey Protein Complex Özellikleri

Nutrich Ecorich Whey Protein Complex içeriğindeki özellikleri ile sporcuların aradıkları takviyeyi sağlarken bir yandan da tüm ihtiyaçlarına kompleks bir şekilde karşılık vermektedir. Ayrıca sporcular açısından büyük önem taşıyan B6 vitamini bakımından da zenginleştirilmiş olan bu ürünün bir ölçeğinde 6 gram BCAA, 5 gram Glutamin ile 1 gram Taurin ve 2 gram Kreatin ihtiva etmektedir.

Çikolatalarıyla ünlü Belçika’nın en lezzetli çikolata tadına sahip olan Nutrich Ecorich Whey Protein Complex ayrıca şu özellikleriyle de sporcular tarafından yoğun talep görmektedir:

  • Zengin ve besleyici kompleks içerik,
  • Zengin aminoasit profili,
  • B6 Vitamini takviyeli,
  • Lezzetli Belçika çikolata aroması,
  • Fiyat performans bakımından en etkili takviyeler

 

Nutrich Ecorich Whey Protein Complex Nasıl Kullanılır?

Nutrich Ecorich Whey Protein Complex kullanımı konusu da vücut geliştirme sporuyla ilgilenenler kadar sağlıklı bir şekilde hacim kazanmak isteyenleri yakından ilgilendirmektedir. Ürünün kullanımında sporcuların spor geçmişleri ve mevcut durumlarıyla ilgili birbirinden farklı kullanım şekilleri söz konusudur. Buna göre;

  1. Başlangıç seviyesinde, antrenmandan hemen sonra 1 ölçek ürünü 300 – 500 ml su veya süt ile tüketebilirsiniz.
  2. Orta seviye kullanımda, antrenmandan 30 dakika önce ve antrenmandan hemen sonra 1 ölçek ürünü 300 – 500 ml su veya süt ile kolaylıkla tüketebilirsiniz.
  3. İleri seviye kullanımda, sabah uyanır uyanmaz, antrenmandan 30 dakika önce ve antrenmandan hemen sonra 1 ölçek ürünü 300 – 500 ml su veya süt ile tüketebilirsiniz.

 

Nutrich Ecorich Whey Protein Tozu Fiyatı

2000 gramlık ürünün 2019 sonu itibariyle fiyatı 149 TL’dir (güncel fiyat bilgisi için tıklayın). Fiyat ve performans açısından çok iyi bir ürün olduğu söylenebilir. 50 servis olan ürünün servis fiyatı ise 2,98 TL’dir. Nutrich, bir AloProtein markasıdır ve www.aloprotein.com adresinden güvenle satın alabilirsiniz.

 

Nutrich Ecorich Whey Protein Complex Faydaları Nelerdir?

Nutrich Ecorich Whey Protein Complex faydaları bakımından vücut geliştirme sporuyla ilgilenen sporcuların en çok ihtiyaç duydukları, kas kütlesi kazanma konusunda önemli bir işleve sahiptir. Kullanım durumuna ve ihtiyaca göre antrenmandan önce ya da antrenmandan hemen sonra kullanılabilen Nutrich Ecorich Whey Protein Complex ürünü, doğru bir şekilde kullanıldığında sporculara kaliteli besin takviyesi ile kısa zamanda ciddi kas kütlesi kazanımı sağlamaktadır.

Genellikle bu tür ürünlerde sporcuların tat konusunda sıkıntılar yaşamasına rağmen Nutrich Ecorich Whey Protein Complex, özel olarak üretilen Belçika çikolata içeriği ile lezzetli bir şekilde tüketim imkânına sahiptir. Vücut geliştirme sporcularının dışında kilo alma sorunu olan bireyler için de kullanıma uygundur.

 

Nutrich Ecorich Whey Protein Complex Kullanıcı Yorumları

Nutrich Ecorich Whey Protein Complex kullanıcı yorumlarına bakıldığında özellikle internet üzerinde oldukça olumlu yorumların yapıldığı görülmektedir. Kilo alma problemi yaşayanlardan vücut geliştirme sporunda kas kütlesi kazanmakta zorlananlara kadar pek çok kişi tarafından faydalı bulunan Nutrich Ecorich Whey Protein Complex, düzenli kullanımda ciddi anlamda etkili sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Özellikle fiyat performans açısından piyasadaki en iyi gainerlar arasında gösterilmektedir.

Nutrich Ecorich Whey Protein Tozunu Resmi Websitesinden Satın Almak İçin Tıklayın.

asdasd