Ana sayfa Sporcu Gıdaları Nutrich Mass Gainer 6000 Gram

Nutrich Mass Gainer 6000 Gram

7695
0
PAYLAŞ

Bazı insanlar ne kadar spor yaparlarsa yapsınlar hacim kazanamazlar. Yine kilo almak istediklerinde de kilo alamazlar. Bu durumdaki insanlar genellikle ne yapacaklarını bilmedikleri için hayatları boyunca zayıf ve güçsüz gözükürler

Ancak aslında hacim kazanabilmeleri ya da kilo alabilmeleri o kadar zor bir husus değildir. Bunu yapmaları için yüksek miktarda karbonhidrat takviyesi yapmaları gerekmektedir. Fakat bu karbonhidratı yiyeceklerden karşılarken vücutta yüksek miktarda olmasını istemediğimiz yağ, şeker gibi maddeleri de vücudumuza alırız. Ancak pek çok kişi bunu istemez yağ ve şeker vücutta yağlanmaya neden olmaktadır. Bu da vücudumuzun kötü gözükmesine neden olmaktadır.

Vücudu zor kilo alan ya da hacim kazanamayan ektomorf yapıdaki insanların metabolizması oldukça hızlı çalışır ve kilo alabilmeleri için çok fazla kalori tüketmeleri gerekmektedir. Bu fazla kalori tüketme ihtiyacını her zaman yemek yiyerek karşılamaları mümkün olmamaktadır. Bu ihtiyacı Nutrich Mass Gainer 6000 Gram ile rahatlıkla karşılayabilirsiniz

Nutrich Mass Gainer 6000 Gram kilo almakta zorlanan kullanıcılar ve gelişim döneminde olan vücut geliştirme sporcuları için üretilmiştir. Kütle ve hacim kazanmak isteyenler için önemli bir üründür. Halk arasında kilo almak hakkında birçok yanlış bilgi mevcuttur. Birçok kişi hamur işleri ya da çikolata gibi ürünleri fazla tüketerek kilo alacağına inanmaktadır. Ancak bunun hem sağlıksız bir yol olduğunu hem de işe yaramadığını bilmekte fayda vardır. Hamur işleri ya da çikolata gibi ürünleri yiyerek kilo alsanız da bu ürünler vücudunuzda yağlanmaya sebep olacaktır ve vücudunuzun kötü bir görünüme sahip olmasına neden olacaktır.

 

İçerik ve Performans

Ürünün içeriğine bakmadan önce ürünün amacından biraz bahsetmek gerekirse ürün antrenman sonrasında kullanılarak hacim ve kütle kazandırmayı amaçlamaktadır. Ürün kullanıldığında vücuttaki kasların hacimlenmesini sağlıyor.       Ürün sahip olduğu içeriğiyle hem anlık vücut ihtiyacını hem de uzun süreli vücut ihtiyacını karşılamaktadır.

Ürünün değer tablosuna bakıldığında bir servisinde 410,25kcal enerji bulunmaktadır. Bununla birlikte 94,25g karbonhidrat ve 7,7g protein bulunmaktadır. Nutrich Mass Gainer 6000 Gram yüksek miktarda karbonhidrat düşük miktarda protein içermektedir.  Ürün bir servisinde 16,5 oranında şeker içermektedir. Bu oran oldukça düşük ve iyi bir orandır.

Ürünün içerdiği en önemli özelliklerden birisi de yoğun miktarda vitamin ve mineral içermesidir. Bu vitamin ve mineraller sayesinde sizin hem dinç olmanızı hem de kas ağrısı çekmenizi engeller.

Ürününü diğer ürünlerden ayıran önemli özellikleri bulunmaktadır.

  • Ürün oldukça düşük şeker oranına sahiptir.
  • Ürün kesinlikle Aspartam ve yapay renklendirici içermez.
  • İçerdiği glutamin sayesinde antrenman sonrasında toparlayıcı etkiye sahiptir.
  • İçerdiği Kreatin Monohidrat sayesinde hızlı kilo alımı sağlar ve antrenman performansına katkı sağlar.
  • 55 servis ile yüksek servis sayısına sahiptir.

 

 

Lezzet ve Kullanım Kolaylığı

Birçok sporcu ya da kullanıcı bu tarz ürünleri alırken aklında hep bir soru işareti oluşmaktadır. Ya ürünün tadı kötü ise ve kullanamazsam diye. Ancak Nutrich Mass Gainer 6000 gram ’da asla böyle bir husus söz konusu değildir.

Ürün lezzet ve kullanım kolaylığı açısından oldukça avantajlı bir üründür. Sütlü çikolatalı bir tadı vardır. Ürünün tadı kakao gibi yoğun kıvamlı değildir. Oldukça hafif bir tadı vardır. Ürün kullandığınızda hiçbir şekilde şişkinlik yapmamaktadır.

Ürünün hacim artışı isteyenler ve kilo almak isteyenler için en ideal üründür. Protein oranı düşük karbonhidrat oranı oldukça yüksektir. Ürün bu sayede istediğiniz kiloyu alabilmenize ve istediğiniz hacim artışına sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Ürünün kullanımı oldukça kolaydır. Su ya da süt ile karıştırarak kullanabilirsiniz.

Bu kadar yüksek karbonhidratı yemek yiyerek elde etmeniz mümkün değildir. Elde etseniz bile istenmeyen başka maddeleri de vücudunuza almış olursunuz. Ama bu ürün sayesinde vücudunuzun ihtiyacı kadar olan karbonhidratı alırsınız.

Normal yollarla almaya çalıştığınızda diğer bir husus besinlerin hemen kana karışmamasıdır. Ancak bu ürün sayesinde direk olarak etki sağlanmaktadır.

Fiyat ve Bulunabilirlik

Kullanıcılar için en önemli hususlardan birisi fiyat ve bulunabilirlik hususudur. Ürünün bulunabilirliği oldukça yüksektir. Ürünü herhangi bir şekilde tedarik sıkıntısı yaşamazsınız. Ürünün fiyatı içeriğine ve servis sayısına göre oldukça idealdir.

Bu tarz ürünlerin bulunabilirliği oldukça önemlidir. Çünkü kullanmaya başladığınız ürün ile devam etmek sizin açınızdan oldukça yaralıdır. Ancak ürünün bulunabilirliği düşük ise sizi mağdur edecektir. İstediğiniz zaman ürünü tedarik edemeyeceksinizdir. Bu da sizin gelişiminizi olumsuz etkileyecektir.

 

Kullanım Tavsiyesi

Nutrich Mass Gainer 6000 gram kullanımı oldukça kolay bir üründür. Toz halinde üretilmiş olan bu ürünü kendi tercihinize göre su ya da süt ile karıştırarak kullanabilirsiniz.

Ürünü spor yapmadan önce ya da gece yatmadan önce kullanabilirsiniz. Ürünü kullanmak istediğinizde karıştırıcınızın içerisine bir servis miktarı yani 110 gram Nutrich Mass Gainer 6000 gram koyun daha sonra su ya da süt ilave edin ve oldukça iyi bir şekilde karıştırın. Ürün tamamen karıştıktan sonra ürünü kullanabilirsiniz.

 

İnceleme Özeti

Ürünü farklı başlıklar altında parça parça inceledik. Ürüne genel anlamda baktığımızda ürün hacim kazanmak ve kilo almak isteyenler için ideal bir ürün. İçerdiği yüksek karbonhidrat oranına karşı özellikle yağ ve şeker oranının düşük olması oldukça önemli bir özellik.

Ürünün Aspartam ve yapay renklendirici içermemesi de önemli bir avantajdır. Ürün lezzeti ve kullanım kolaylığı ile de ön plana çıkmaktadır. Sporcu ürünlerinin birçoğunun kullanımı tadı yüzünden belli bir süre sonra bırakılmaktadır. Ancak bu ürünün hafif ve sütlü çikolatalı tadı kullanıcıları tarafından oldukça sevilmektedir.

Sporcu ürünlerinin fiyatı da önemli bir husustur. Bu ürünün fiyatı da servis sayısına ve içeriğine göre oldukça idealdir. Ayrıca ürün bulunabilirliği yüksek bir üründür.

Ürüne genel olarak baktığımızda ürün her yönüyle kilo almak ve hacim kazanmak isteyenler için ideal bir ürün.

asdasd