Ana sayfa Sporcu Gıdaları Nutrich Nutrition Ürünleri Güvenilir mi ?

Nutrich Nutrition Ürünleri Güvenilir mi ?

9693
0
PAYLAŞ

Nutrich Nutrition ürünleri nasıldır ?

Herkese Merhaba !

Size son zamanlarda ülkemizde popüler olan NUTRICH NUTRITION supplement firması hakkında biraz bilgilendirme yapmak istiyorum. Nutrich Nutrition hammaddeleri yurtdışından temin edilip Türkiye’de ambalajlanmaktadır. Ürün yelpazesini gün geçtikçe genişletmekte olan bu firma birinci sınıf kalitede hammadde ve üretim standardları ile üretim sağlamaktadır. Ürünleri bizzat inceleme fırsatı buldum denedim tadı kalitesi özellikle FİYATLARI çok iyi. Her ürünün üzerinde hologram bulunmakta. Ürünlerin kapağında ve kapak içinde özel koruma bantları olması kullanıcıya güven veriyor. Firma tüm ürünlerini tarım köy işleri bakanlığına uygun ve izniyle üretmektedir. Kullanıcıların aklındaki soru işaretlerinden birtanesi yerli olması. Fakat bilindiği üzere Hardline Nutrition’da yerli bir marka. 15 yıldır Türkiye’de piyasada olan güvenilir prestijli bir firma. Nutrich Nutrition’da tıpkı hardline gibi hammaddelerini yurtdışından güvenilir kaynaklardan temin edip Türkiye’de ambalajlayıp kullanıcılarına sunuyor. Bunu yapmasının sebebi ise fiyat avantajı sağlayıp supplement kullanıcılarına en iyi fiyatlarla ürünü buluşturabilmek. Kısa sürede sporcu gıdaları sektörüne damgasını vurmayı başarmasındaki en büyük sebep bizce kalitesi, fiyatı ve güven veren ambalajlaması…

Nutrich Nutrition ‘un şuan piyasada 6 ürünü satışta firma yetkilileri çok yakında 15-20 ürün çeşitine ulaşacağını ve zaman içerisinde 40-50 ürün çeşitine ulaşmayı hedeflediklerini söyledi. Ürünlerine olan bu ilginin kendilerini mutlu ettiğini ve geri dönüşlerideki memnuniyetin motive edici olduğunu belirttiler.

Nutrich Nutrition’un şuan piyasada olan ürünleri :

Crearich 200 gram

Glutarich 200 gram

BCAA 2.1.1 karpuzlu 210 gram

Mass gainer 6000 gram

Carnirich 3000 mg 1000 ml Thermo

CLA 100 jel kapsül

Argi-Zma 100 Kapsül

Argi-Zma karpuzlu 210 gram

Ürünleri satın almak isterseniz eğer Google ‘ a nutrich nutrition yazmanız yeterlidir güvenilir supplement satışı yapan internet sitelerinden temini sağlayabilirsiniz. Biz vucutcu ailesi olarak nutrich nutrition ürünlerini tavsiye ediyor ve güvenle kullanabileceğinizi belirtmek istiyoruz.

asdasd