Ana sayfa Sporcu Gıdaları Makale Stacker 2 Zero Shot 60 ML 3000Mg L-Carnitine

Stacker 2 Zero Shot 60 ML 3000Mg L-Carnitine

6855
0
PAYLAŞ

Stacker 2 Zero Shot 60 ML 3000Mg L-Carnitine 12 Adet

Spor birçok kişinin hayatında önemli bir yer tutmaktadır. Ekstra besin takviyeleri, protein tozları ve yağ yakıcılar genel olarak vücut geliştirme sporuyla uğraşanlar tarafından tercih edilse de spora yeni başlayan kişiler de sıkça bu ürünleri tercih etmektedirler. Protein tozları kasların gelişimine ve kilo alımına yardımcı olurken diğer takviyeler ise çeşitlerine göre kasların daha hızlı gelişimine ve daha hızlı yağ yakılmasına yardımcı olmaktadır. Stacker 2 Zero Shot 60 ML 3000Mg L-Carnitine genel olarak hızlı yağ yakımı gerçekleştirmek isteyen sporcular tarafından tercih edilmektedir. Bunun en temel sebebi ise takviye ürünler olmadan gelişimin çok daha yavaş şekilde gerçekleşmesidir. Yağ yakıcılar fazla kilolarından kurtulmak ve kas gelişimini hızlandırmak isteyen kişiler için ideal bir üründür. Spor yapan kişilerin kullanması halinde faydasını göreceği ürün spor yapmayanlar için önerilmemektedir. Öyle ki spor yapmadan Stacker 2 Zero Shot 60 ML 3000Mg L-Carnitine’in kullanılması faydadan çok zarar sağlayacaktır. Adından da anlaşılacağı gibi 12 ampulden oluşan üründen her kullanımda 1 ampul alınır.

İçerik ve Performans

Ürün içerisinde insan sağlığını tehdit eden veya uzun süreli kullanımlarda insan vücuduna zarar verebilecek herhangi bir katkı maddesi bulunmamaktadır. Özellikle GDO içermemesi sporcuların bu ürünü gönül rahatlığı ile tercih etmesindeki bir numaralı etkendir. Üründe GDO’nun yanı sıra gluten, hayvansal gıda, laktoz, aspartam ve domuz katkı maddesi kesinlikle yer almamaktadır. Sıvı bir forma sahip olan ürün 3000mg karnitin içeriğine sahiptir. 12 adet ampul’den oluşan Stacker 2 Zero Shot 60 ML 3000Mg L-Carnitine antrenman sırasında yağların daha hızlı bir şekilde yakılması ve enerjiye dönüşmesini sağlamaktadır. L-Carnitine bu yağ yakımını ise yağ asitlerini mitokondriye taşıyarak gerçekleştirmektedir. Böylece ürünü kullanan sporcular hem yağ yakarken hem de enerjileri artmaktadır. Yağ yakımının enerjiye dönüştürülmesi daha uzun antrenman süreleri ve daha az yorulma olarak da belirtilebilir. Bu performansınızı doğrudan etkileyecek bir durumdur. Ayrıca ürün iki yönden de vücudunuza fayda sağlamaktadır. Yağ yakımının artması vücudunuzun kas hatlarının ortaya çıkmasına ve daha fit bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olurken diğer yandan enerji artışına sebep olmaktadır. Bu da daha uzun süre antrenman yapabilmenize ve kas gelişiminizi hızlandırmanıza olanak sağlamaktadır. Her bir ampulde yüksek miktarda karnitin bulunmaktadır ve diğer karnitinlere göre vücut tarafından emilimi daha hızlıdır. Tat olarak da gayet güzel bir aroması olan Stacker 2 Zero Shot 60 ML 3000Mg L-Carnitine sporcular tarafından rahatlıkla içilebilmektedir. Ampullerin içerisinde ekstradan Krom Pikolinat ve Taurin bulunmaktadır. Ürün içerisinde B6 ve B12 vitamin, Krom Pikolinat, Malik Asit, Taurin ve Kafein bulundurmaktadır. Stacker 2 Zero Shot 60 ML 3000Mg L-Carnitine yağ yakımı sağlayarak enerji artışına sebep olması performansınızı olumlu yönde etkilerken daha uzun süre antrenman yapabilmenize de olanak sağlar. Böylelikle her antrenmanda kas gelişiminizi biraz daha arttırarak daha fit bir görünüme kavuşmaya başlarsınız. Ürün sadece Türkiye’de üretilmektedir ve yurt dışına satışı yoktur. Bu da ülkemizdeki sporcuların hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir yağ yakıcı kullanmasına olanak sağlamaktadır.

Lezzet ve Kullanım Kolaylığı

Stacker 2 Zero Shot 60 ML 3000Mg L-Carnitine 12 adet ampul içermektedir. Bu da kullanım için herhangi bir ölçeğe ihtiyaç duymamanız anlamına gelir. Gayet güzel bir aromaya sahip olan ürün rahatlıkla içilebilmektedir. Başlangıç ve orta seviye sporcular için spordan yaklaşık 20 dakika önce yarım ampul alınması tavsiye edilmektedir. İleri seviye kullanımlarda ise spordan 20 dakika önce tam ampul alınabilmektedir. Kullanım kurallarına uygun şekilde ürünün alınması, Stacker 2 Zero Shot 60 ML 3000Mg L-Carnitine’den sağlayacağınız faydayı en üst seviyeye çıkaracaktır. Çilek, portakal, şeftali ve limon aromalarının harmanlanmasıyla üretilen ürünün tadı gayet güzeldir. İsteğe göre su veya meyve suyu ile tüketimini gerçekleştirebilirisiniz.

Fiyat ve Bulunabilirlik

Sporcu gıda takviye ürünleri satan mağazalarda ve internette bulabileceğiniz Stacker 2 Zero Shot 60 ML 3000Mg L-Carnitine fiyat performans açısından en kaliteli ürünlerden birisidir. Piyasa fiyatı yaklaşık olarak 80 TL’dir ve üründe 12 adet ampul bulunmaktadır. Rahatlıkla bulabileceğiniz ürünün yurt dışına satışı ne yazık ki bulunmamaktadır ve sadece Türkiye’deki sporcular bu ürünü alabilmektedir. Fiyatı gayet uygun olan bu ürünü internet üzerinden veya size en yakın olan sporcu gıda ürünleri satan mağazalardan satın alabilirsiniz.

Kullanım Tavsiyesi

Ürünün hiçbir katkı maddesi veya insan sağlığına zararı olan bir madde içermediğinden bahsetmiştik. Stacker 2 Zero Shot 60 ML 3000Mg L-Carnitine 12 adet ampul şeklinde gelmektedir. Başlangıç ve orta seviye kullanımlar için spora başlamadan 20 dakika önce yarım ampul şeklinde kullanılabilir. İleri seviye kullanımlarda ise yine spordan 20 dakika önce tam ampul şeklinde kullanılması tavsiye edilmektedir. Kullanım şekline uyulması üründen sağlayacağınız faydanın en üst seviyeye çıkmasını sağlayacaktır. Spor yapmadığınız günlerde ise kullanımı önerilmemektedir. Gayet güzel bir aromaya sahip olan Stacker 2 Zero Shot 60 ML 3000Mg L-Carnitine isteğe bağlı olarak su veya meyve suyu ile birlikte tüketilebilmektedir. Nasıl kullanacağınız tamamen sizin inisiyatifinize kalmış bir durumdur.

İnceleme Özeti

Ürün temel olarak spor yapan veya vücut geliştirme sporu ile uğraşan kişiler için uygundur. Bu ürün yağ yakımını hızlandırmakta ve yakılan yağların enerjiye dönüştürülmesini sağlamaktadır. Böylece daha uzun süre spor ve antrenman yapılabilmesini ayrıca kas gelişiminin de daha hızlı gerçekleşmesine yardımcı olmaktadır. Kullanım miktarlarından daha az veya daha fazla şekilde kullanılması üründen sağlayacağınız faydayı azaltabileceği gibi ürünün belirtilenden fazla kullanılması vücudunuza zarar verebilir. Bu nedenden dolayı kullanım talimatına uygun bir şekilde alınmalıdır. Stacker 2 Zero Shot 60 ML 3000Mg L-Carnitine piyasa fiyatı yaklaşık 80 TL olan ve içerisinde 12 adet ampul barındıran kaliteli bir yağ yakıcıdır. Birçok sporcunun tercih ettiği ürünü rahatlıkla kullanabilir ve kas gelişiminizi hızlandırabilirsiniz.

asdasd