Ana sayfa Sporcu Gıdaları Stacker Europe Rush Enraged 420 Gram İnceleme

Stacker Europe Rush Enraged 420 Gram İnceleme

5903
0
PAYLAŞ

Zaman zaman sporla uğraşan kişiler takviye ürünlere ihtiyaç duymaktadır. Bu takviye ürünler kas gelişimini hızlandırmaya, vücutta yağ yakımının artmasına ve enerji artışına yardımcı olmaktadır. Böylece sporcular daha uzun süre antrenman yapabilmekte ve kas gelişimi uzun antrenmanlar sonucu daha da artmaktadır. Performans ve güç arttırmaya yönelik ürünlerin kullanımı son dönemlerde artış göstermiştir. Özellikle vücut geliştirme sporu ile yakından ilgilenen kişiler yağ yakıcı, performans arttırıcı ve protein tozu gibi ürünleri sıkça kullanmaktadırlar. Bu tarz ürünleri kullanmadan da kaslarınızı geliştirebilirsiniz anacak ekstra takviye ürün almanız kas gelişimini hızlandıracaktır. Böylece herhangi bir takviye almadan 2 yılda sahip olabileceğiniz bir vücuda takviye ürünleri doğru bir şekilde kullanarak 7-8 ay gibi kısa süreler içerisinde sahip olabilirsiniz. Tabi ürünleri kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullanmalı ve aşırı kullanımdan kaçınmalısınız. Stacker Europe Rush Enraged 420 Gram sporcuların tercih ettiği vücut gelişimine ve kasların ortaya çıkmasına yardımcı olan bir performans ürünüdür. Avrupa’da en çok sevilen ve tercih edilen PreWorkout ürünlerden olan Stacker Europe Rush Enraged 420 Gram İsveç’te yılın ürünü seçilmiştir. Ürünün en fazla öne çıkan özelliği ise küçük servislerle kullanılmasına rağmen sağladığı faydanın fazla olmasıdır. Sadece 7 gr ölçek yeterli olan Stacker Europe Rush Enraged o gün antrenmanı çıkarmanıza ve kendinizi çok dinç hissetmenize yardımcı olur. Ürün dolaylı yollardan pump etkisi gerçekleşmesine neden olur. Böylece daha fazla kan taşınımı ile kaslara daha fazla miktarda amino asit ulaşabilmektedir. Ürünü 3 ölçek yani 21 gr kullanmanız halinde ise hiç olmadığı kadar kendinizi güçlü ve iyi hissedebilirsiniz. Ürün tam olarak kasların daha fazla ve daha hızlı gelişmesine yardımcı olmaktadır. Böylelikle antrenmandan sağladığınız faydanın arttığını ve vücudunuzun kas gelişiminin hızlandığını rahatlıkla görebilirsiniz.

İçerik ve Performans

Ürünün içerisinde pump etkisi oluşması için Arginine ve Angmatine Sülfit eklentisi içermektedir. Maksimum kuvvet ve hacim için Kreatin içeren ürün daha uzun süre antrenman yapabilmenize ve kendinizi daha güçlü hissetmenize yardımcı olmaktadır. Yorgunluğu en aza indirmek ve laktik asit toplanmasını önlemek için Beta – Alanin içeren ürün, maksimum antrenman seviyesi için ise Taurin, Tyrosine, Kafein ve Schizandra barındırmaktadır. Antrenmanın yüksek sürelerle yapılması yağ yakımını arttıracağı gibi kas gelişimini de hızlandıracaktır. Ayrıca ürün DMAA içermemesinden dolayı vücut geliştirme yarışmasına katılacak olanlar için de uygundur. Kas hücrelerinde eşsiz bir şekilde büyüme potansiyeline sahip olmasını sağlayan Stacker Europe Rush Enraged vücut geliştirme sporcularının daha kısa sürelerde etkili sonuç almasına yardımcı olmaktadır. Üründe kesinlikle renklendirici boya, hayvansal gıda, domuz katkı maddesi ve koruyucu bulunmamaktadır. Ayrıca GDO ve Gluten de içermeyen ürün Aspartam ve Laktoz maddelerini de içermemektedir. Performansınızı olumlu yönde arttıran Stacker Europe Rush Enraged 420 Gram gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Ürünün başlangıç seviyesindeki sporcular tarafından kullanımı için herhangi bir öneri veya ölçek miktarı bulunmamaktadır. Orta seviye sporcular için ise antrenmandan yaklaşık 30 dakika önce 1 servis, yani 7 gr alınması yönünde kullanım önerisi vardır. İleri seviye antrenman yapan sporcular için de yine kullanım miktarı orta seviye sporculardaki gibidir. Antrenmanda daha güçlü olmanız ve performansınızı arttırmanız için Stacker Europe Rush Enraged 420 Gram kullanmanız size çok yardımcı olacaktır.

Lezzet ve Kullanım Kolaylığı

Stacker Europe Rush Enraged 420 Gram farklı aromalara sahiptir. Yeşil limon, tatlı sakız, portakal, karışık meyve ve limon aromaları isteğe göre seçilebilmektedir. Tat açısından farklı seçeneklere sahip olan ürün bu yönüyle her vücut geliştirme sporcusuna hitap etmektedir. Kullanımı da gayet basit olan Stacker Europe Rush Enraged 420 Gram antrenmandan 30 dakika önce 1 servis yani 7 gr kullanılmalıdır. Başlangıç seviyesinde bulunan ve vücut geliştirme sporuna yeni başlayan sporcular için herhangi bir kulanım önerisi olmamasına rağmen orta seviye ve ileri seviye sporcular için 1 ölçek yani 7 gr Stacker Europe Rush Enraged antrenmandan 30 dakika önce tüketilmelidir. Böylece antrenman esnasına kadar ürün vücut tarafından emilerek kaslara iletilmektedir. Pump etkisi ile antrenmanların daha verimli geçtiğinin farkına varmanız çok kısa sürecektir.

Fiyat ve Bulunabilirlik

Ürünü sporcu takviyeleri satan mağazalardan veya internet üzerinden sipariş edebilirsiniz. Yeşil limon, tatlı sakız, portakal, karışık meyve ve limon aromaları olan Stacker Europe Rush Enraged 420 Gram ürünün farklı aromaları mevcuttur. İsteğinize göre bir aroma seçerek kolaylıkla içebilirsiniz. Rahatlıkla bulunabilen ürünü almanız antrenmanların daha verimli ve etkili geçmesine yardımcı olacaktır. Kas gelişimine doğrudan etki eden Stacker Europe Rush Enraged 420 Gram antrenmanlarda hem daha güçlü olmanıza hem de aldığınız verimin artmasına yardımcı olacak bir sporcu takviyesidir.

Kullanım Tavsiyesi

Stacker Europe Rush Enraged 420 Gram ürünün başlangıç seviyesindeki sporcular için kullanım önerisi mevcut değildir. Orta seviye kullanımlarda antrenmandan 30 dakika önce 1 ölçek yani 7 gr kullanılması önerilmektedir. İleri seviye sporcularda da orta seviye sporculardaki kullanım miktarının aynısı geçerlidir. Bir ölçek Stacker Europe Rush Enraged ürününü antrenmandan 30 dakika kadar önce kullanmanız antrenmanın daha verimli geçmesine yardımcı olacaktır. Böylece kas gelişiminiz daha da hızlanacak ve daha kısa süre içerisinde istediğiniz vücuda kavuşabileceksiniz. Uzun süreli kullanımlarda daha etkili bir sonuç alabilirsiniz. Yine de zaman zaman ürün kullanımına ara vermeniz sağlığınız açısından daha iyi olacaktır.

İnceleme Özeti

Daha çok sınırları zorlamak isteyen ve gerçek gücünü keşfetmek isteyen sporcular tarafından tercih edilen ürün toz formda üretilen kompleks bir performans ürünü olarak ön plana çıkmaktadır. İçerisinde yer alan 18 farklı bileşen nedeniyle sporcuların ihtiyaç duyabileceği tüm maddeleri karşılamaktadır. Kas gelişimini arttıran ve yağ yakımını sağlayarak enerjiyi arttıran ürün fiyat performans açısından da gayet kaliteli bir üründür. Piyasa fiyatı 170 TL olan ürün vücut geliştirme sporcuları için gayet idealdir.

asdasd