Universel Zma Pro 90 Kapsül İnceleme

  6750
  0
  PAYLAŞ

  Spor ve sporu bir yaşam tarzı olarak yaşayan herkes gıda takviyelerine ihtiyaç duyar. Gün içerisindeki öğünlerde alabileceğimiz besin öğelerinin oranları bellidir. Bu yüzden gün içinde aldığımız besinlerden alamadığımız besin ögelerini dışardan gıda takviyeleri yardımıyla alabiliriz. Gıda takviyeleri bir beslenme şekli ya da öğün yerine geçmez, içeriğindeki vitamin ve protein gibi besin öğelerini vücuda alınmasında yarar sağlar. Sporcular ağır bir antrenman sonrası yağ ve enerji yakarlar. Sporcular için önemli olan performans ve yağ yakımına yardımcı olarak metabolizmayı hızlandırması sebebiyle de önemlidir. Gıda takviyeleri kullanım şekli doğru ve düzenli yapıldığı takdirde hızlı ve etkili bir yarar sağlar. Gıda takviyeleri vücut gelişimi, yağsız kas gelişimi, performans ve enerji artırımına yardımcı olur. Spor öncesi ve sonrası daha iyi performans sağlamak ve istediğiniz sonuçları elde etmek için gıda takviyeleri kullanmak yararlıdır. Sporcular normal bir insandan daha fazla enerji ve yağ yaktığı için beslenme ve besin ögeleri büyük önem arz eder. Bu yüzden de her öğünde alınacak besin öğeleri oranı bellidir, bunu sadece yemeklerden karşılayamadığımızda gıda takviyelerine başvurmakta sakınca yoktur. Spor esnasında daha iyi performans sergilemek ve sağlıklı bir vücuda kavuşmak için de bu gereklidir. Spor sağlıklı yaşamın gereğidir. Sporu sağlıklı beslenme ve düzenli uyku ile destelemek önemlidir. Sağlıklı ve etkili bir spor için iyi bir beslenme programı ya da diyet ile beslenilmelidir. Vücut için gerekli besin öğelerini alabilmek ve sağlıklı vücut değerlerine sahip olmak önemlidir. Sağlıklı vücut değerlerini her zaman yiyeceklerden karşılayamadığımız da dışardan gıda takviyesi yapmak önemlidir. Gıda takviyeleri vücuttaki besin öğelerini dengelerken, metabolizmayı güçlendirmeye, yağsız kas oluşumu, vücut geliştirmeye yardımcı olur. Sporcular için bir önemli olan şeyde vücudun spor sonrası alacağı şekil yani kas yaparken yağsız ve daha sağlıklı kas yapmak için gıda takviyelerinden yararlanabilirsiniz. Universal markasını diğer markalardan ayıran birçok ürünü vardır. Bunların başında Animal Pak, Animal Cuts, Animal Nitro gelmektedir.

  Universal ZMA Pro 90 Capsules, vücutta büyüme hormonunudestekleyen anabolik etkili, Çinko ve Magnezyum mineralinden oluşan supplement ürünüdür. Ürün ağırlıklı olarak vücut geliştirme sporcuları tarafından tercih edilen yüksek performanslı gıda takviyesidir.

  Marka: Universal, Servis Sayısı:90, Servis Miktarı:90 tablet, Servis Başı Fiyatı:1.21 TL, Amaç: Kas Kütlesi, Sağlıklı Yaşam, Etken Maddeler: Çinko, Magnezyum, SKT:31.12.2018.

  Özellikle vücut geliştirme sporcuları tarafından kas gelişimine katkısı olduğu için tercih edilir. Universal ZMA yağsız kas kütlesi gelişimi için yardımcı olabilir. Çinko testosteron oluşumunu destekleyen doğal bir mineraldir. Testosteron hormonunun salgılanmasını tetikler. Vücuttan atılma yolu terleme ile olduğu için özellikle sporcular tarafından supplement olarak kullanılması faydalı olabilir. Vücudumuzda yüksek seviyede bulunan minerallerden birisi olan magnezyum birçok biyolojik reaksiyonda görev alır. Eksikliğinde en büyük belirtisi halsizliktir. Ayrıca eksikliğinde protein sentezinde düşüş yaşanır. Ayrıca magnezyum eksikliği kaslarda krampa neden olabilir. Universal ZMA vücut geliştirme hedefleriniz doğrultusunda size yardımcı olabilir. Üst seviye hammaddelerle formüle edilmiştir. Universal Zma Pro Tek serviste 10,5 mg B6 vitamini ile güçlendirilmiş içeriğe sahiptir. Toparlanmaya katkıda bulunur. Daha etkili ve iyi sonuçlar elde etmek için kullanım şekline uyunuz.

  İçerik ve Performans

  Universal ZMA kapsül vücutta büyüme hormonuna destek olan gıda takviyesidir. Toplam 90 kapsül olan ürün 90 servis içerir. Universal ZMA Pro kapsül formda vitamin ve mineral ürünüdür. Ürün üst düzey bir teknoloji ile üretilmiştir. Ürün magnezyum, çinko ve B6 vitaminlerini içermektedir. Yıpranmış kaslarınızın onarılmasına yardımcı olabilir. İçeriğindeki hammadde kalitesi üst sınıf bir yapıya sahiptir. Dayanıklılığı ve kas gelişimini destekler. Kemik kütlesinin oluşumu ve korunmasında rol oynar. Özellikle erkekler için önemli olan Testosteron seviyelerine olumlu katkılarda bulunabilir. Çinko, Magnezyum ve B6 Vitamini kompleksine sahiptir. ZMA klinik incelenmiş ve yapılan bu inceleme sonucunda testosteron seviyesini yükseltmek ve güç artışı için önerilmektedir. Toparlanma sürecini hızlandıran Universal ZMA Pro yatmadan önce alındığında iyi bir uyku uyumaya da yardımcı olacaktır.

  Lezzet ve Kullanım Kolaylığı

  Universal ZMA Pro kapsül formda geliştirilmiş bir üründür. Kapsül formda olması sebebiyle sindirimi kolaydır. Başlangıç Seviyesi; (Erkekler 3) (Kadınlar 2) kapsülü yatmadan 30-60dk önce içiniz. Orta Seviye;(Erkekler 3) (Kadınlar 2) kapsülü yatmadan 30-60dk önce içiniz. İleri Seviye;(Erkekler 3) (Kadınlar 2) kapsülü yatmadan 30-60dk önce içiniz. Spor Günleri: Öncelikli kullanımı yatmadan öncedir. Antrenman ağırlığına göre spordan 30-45 dk önce de alınabilir. Alınan miktarlar yatmadan önceki kullanıma göre ayarlayarak tüketilmelidir. Spor Yapılmayan Günler: Gece yatmadan önce kullanılır.

  Fiyat ve Bulunabilirlik

  Ürünü kolay ve hızlı bir şekilde birkaç yol üzerinden temin edebilirsiniz. Spor takviye ürünlerinin satıldığı mağazalar ya da internet üzerinden satışa sunulan siteler üzerinden 89-109 TL arasında değişiklik gösteren fiyatı ile kolay ve hızlı bir şekilde ürünü satın alabilirsiniz. Kullanım Tavsiyesi

  Universal ZMA Pro 1 Servis (3 Kapsül) teker teker alınır. Kapsüller ideal boyda ve kolay yutulabilir formdadır. Başlangıç Seviyesi; (Erkekler 3) (Kadınlar 2) kapsülü yatmadan 30-60dk önce içiniz. Orta Seviye;(Erkekler 3) (Kadınlar 2) kapsülü yatmadan 30-60dk önce içiniz. İleri Seviye;(Erkekler 3) (Kadınlar 2) kapsülü yatmadan 30-60dk önce içiniz. Kapsül çinko içermesi sebebiyle tok karnına alınması tavsiye edilir. Önerilen dozajın üzerine çıkmayınız. Uzun bir süre yüksek dozlarda alındığında, çinko vücudun bağışıklığını ve HDL düzeyini veya “iyi” kolesterolü düşürebilir. Çinko ve magnezyum vücudunuzun antibiyotik gibi bazı reçeteli ilaçları emmesini güçleştirebilir. Ve B6 ham maddesi bazı ilaçların yan etkilerini artırabilir. Universal ZMA besin takviyesidir; herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi veya önlenmesi için uygun değildir. Süt ve kalsiyum içeren gıdalar ile almayınız. Yoğun antrenman dönemlerinde glutamin ile birlikte kullanılması tavsiye edilmektedir. Çiğneyerek yutulması tavsiye edilmez.

  İnceleme Özeti

  ZMA formülasyonu ile vücut geliştirme sporcuları ve testosteron hormonunu artırması nedeniyle de erkekler tarafından tercih edilmektedir.

  asdasd