Weider Cfm Whey Protein

  4382
  0
  PAYLAŞ

  Weider CFM Protein Tozu ülkemizde oldukça fazla talep edilen Weider firmasının ürünüdür. Bu ürün firmanın en doğal ürünü şeklinde tüketiciye sunuluyor. Acaba sahiden böyle mi? Her şeyden önce, Weider’in klasik fiyatlandırma politikasının burada da geçerli olduğunu söyleyelim.

  Ürünün içeriğinde ise bir ölçek olan her 30 gramda 112 kalori enerji bulunmaktadır. Yine bir ölçekte, 26 gram protein, 0,3 gram yağ, 1 gram karbonhidrat, 1,3 miligram B6 vitamini bulunur. Weider CFM Protein Tozu faydaları? Ürünün 100 gramında 25g BCAA ve zengin amino asit profili bulunmaktadır.

  Weider CFM Protein Tozu ne işe yarar? Ürünün artı özellikleri, zengin amino asit miktarına sahip olması ve pek fazla katkı maddesi içermediği söylenebilir. Ayrıca ürün CFM teknolojisi ile üretilmektedir. Bu doğrultuda iyon değişimi gibi üretim şekillerine nazaran daha doğal üretime dayandığı için etkili ve sağlıklı bir protein tozu üretim yöntemi olduğu söylenebilir.

  Ürünün diğerlerine oranla doğal olması, yüksek fiyatını kabul edilebilir hale getirmektedir. Bu doğrultuda, ürünün işlevine ve kalitesine bakıldığında, fiyatı kabul edilebilir seviyededir.

  Ürünün Kullanımı

  Weider CFM Protein Tozu nasıl kullanılır?

  Doğal içerikli bir ürün olduğundan dolayı ürünün karıştırılması oldukça kolaydır. Ürünün sütle veya su ile karıştırılması mümkün olabilmektedir.

  CFM teknolojisiyle üretildiği için, diğerlerine göre oldukça doğal bir protein tozu almak isteyenler için denenmesi gereken bir üründür.

   

  asdasd